Szigligeti "Szigi" Gábor vőfély oldala

 

Az alábbi zenekarokat és Dj-ket bátran ajánlom:

 

- Family DUO: http://www.familyduo.hu/hu.html

- GIN-Tonic Zenekar: http://www.lakodalom-rendezveny.hu/szolgaltatok/zenesz/gin-tonic-zenekar

- Dance Zenekar: http://www.dancezenekar.hu/

- Pop Secret Band: http://popsecretband.mindenkilapja.hu/

- Music Club tánczenekar: https://www.facebook.com/pages/Music-Club/146248565455851?fref=ts

- Voroncov Edgár és Eisenacker Balázs lemezlovasok: http://www.djkell.hu/#Rólunk

- Szücs Viktor DJ: http://www.discoparty.hu/

- LEGO zenekar: 06-70-379-5903 https://www.facebook.com/lego.zenekar

- Kovács Csaba: http://www.horizontzenekar.hu

- Calypso Band: http://www.domjantamas.hu/

- Tóth Tibor - Tibiton: http://www.tibiton.hu/

- Simon Tamás (Dj & Ceremóniamester): http://eskuvopartydj.hu/

- Abonyi Attila Dj: http://www.djszolgaltatas.hu/

- Lecsó Zenekar (Ízig-vérig élőzene): http://www.lecsozenekar.hu/

- Vokál Akkord Band: http://www.zenekart-keresek.hu/

- Mokka Zenekar (Veszprém): http://www.mokkazenekar.hu/

- First Party Band: http://www.firstpartyband.hu/

- Polgár Csaba: 06-70-426-0679 Facebook: https://www.facebook.com/polgar.csaba.3?fref=ts

- Gabi és a PARAFA duó: http://parafaduo.hu/

- Búgócsiga:http://www.bugocsiga.hu/ http://www.facebook.com/zenekar

- Depo Band: http://www.depoband.hu/

- Silverado Zenekar: http://www.silverado.hu/

- Summer Band: http://www.summerband.atw.hu/

- S.M.S együttes: http://smsbuli.com/

- A.N.T. Zenekar: http://antzenekar.com/

- Voc-Art Zenekar: http://vocart.hu/

- Alfa Zenekar: http://www.alfazenekar.hu/ 

-"Jaca" (Zirc): 06-70-367-1358 https://www.facebook.com/jaca.buli.5/about

- AlbA patyzenekar: www.albazenekar.hu

 

- Atlantik Zenekar: http://www.zenekarok.hu/atlantik/index.html

- Lagzisok Esküvői Zenekar: www.lagzisok.hu

 - Deme Trió: www.demetrio.uw.hu

- Bravo Zenekar: www.bravozenekar.hu

- Hangulat Duó/Trió: http://www.hangulatduo.hu/

- 4for You Party Zenekar: http://4foryouzenekar.hu/

 

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
MENÜ
 
Linkek
 
Számláló
Indulás: 2005-09-10
 
Doina
 
Tartalom

Brutal Wonderland~ Álarcoshölgy blogja. #kritika #graphics #cikkek #filmek #webkritika #érdekességet katt katt    *****    Meg van írva a csillagokban    *****    ketkes.com    *****    húsvéti receptek, ételek, sütemények    *****    Húsvéti receptek    *****    LUCY HALE MAGYARORSZÁG - ISMERD MEG A HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGÁNAK FÕSZEREPLÕJÉT, ARIÁT - LUCY HALE MAGYARORSZÁG    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    NaNoWriMo - avagy hogyan írok meg 1 hónap alatt 1 könyvet? Nézz be, és megtudod! :) Még sok más írásom is vár! :)    *****    Leighton Meester - Tudj meg te is mindent a Gossip Girl sikeres színésznõjérõl - Leighton Meester - Interjúk - Cikkek -    *****    Aktív szerepjáték várja folyamatosan az érdeklõdõket! SZEREPJÁTÉK!    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    Élõ asztrológiai tanácsadás a SKYPE-on, BECSÜLET KASSZÁS alapon. Fordulj hozzám bizalommal!    *****    "Kedves naplóm... a mai nap más lesz. Ma van az a nap, amikor újra élni fogok." Elena    *****    "- Kell lennie valaminek, amit nem vettünk észre. - Nem. Katherine gyõzött. Hosszú játékot játszott és végül nyert."    *****    "You are my always. And i just want the chance to be yours" A Zöld Íjász imádott álompárja! Ha te is imádod õket katt!    *****    NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! -- Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! --Megátkozott világ    *****    Sziasztok! Folyamatosan frissül a történetem a Wattpaden. Témája a zombi apokalipszis. Örülnék, ha beleolvasnál! :)    *****    INGYENES ASZTRO-suli, bármikor elkezdheted, a tanulásodban segítelek! Légy a magad asztrológusa!